star social-channel-googleplus surface account images colour extern-link map location store-on star brush paint-rol paint tester conditions delivery payment minus_16px plus_16px close_16px arrow-down_16px arrow-up_16px arrow-right_16px selected_16px email external-link social-facebook social-googleplus social-twitter list work business clients painters-icons-v2-source_pdf social-channel-facebook social-channel-instagram social-channel-instagram2 social-channel-twitter social-channel-youtube carrousel_prev carrousel_next download save-colour-off shopping-cart shopping-list store-finder search share save-colour-off2 save-colour-on info-off info-on workspace loader close

Försäljning SSO/PRO Sverige

Vi besvarar frågor så snart som möjligt, om du önskar komma i kontakt med oss omgående, är du även välkommen att ta kontakt via telefon. Vi ser fram emot att höra från dig.

Försäljning Sverige


Magnus Persson - Försäljningschef PRO
0708-360946
Magnus.Persson@akzonobel.com

Johan Granath - Key Account Manager PRO, Stockholm Mälardalen
0708-47 54 07
johan.granath@akzonobel.com

Niklas Backlund Wass - Stockholm Syd
0732 - 36 91 38
niklas.backlundwass@akzonobel.com


Christian Karlsson - Stockholm Norr
0722-35 72 35
christian.karlsson@akzonobel.com

Mikael Karlsson - Dalarna, Värmland
0707 - 68 13 02
mikael.karlsson@akzonobel.com

Karl-Magnus Nilsson - Halland, Småland, delar av Västra Götaland
0702-83 50 16
karl-magnus.nilsson@akzonobel.com

Peter Norberg - Närke, Västerbotten, Medelpad, Jämtland, Härjedalen, Ångermanland
0708-16 31 52
peter.norberg@akzonobel.com

Karlo Pulic - Göteborg, delar av Västra Götaland
0727-35 01 65
karlo.pulic@akzonobel.com

Anders Ringqvist - Östergötland, Småland, Gotland, Öland
0733-83 56 46
anders.ringqvist@akzonobel.com

Magnus Rubensson - Norrbotten
0702-98 71 69
magnus.rubensson@akzonobel.com

Pontus Ryding - Stockholm
0730-73 76 72
pontus.ryding@akzonobel.com

Petra Wågehed - Skåne, Blekinge
0708-35 51 10
petra.wagehed@akzonobel.com

John Sandholm, Göteborg
0730-58 23 14
john.sandholm@akzonobel.com

Per Knutsson - Key Account Manager SSO
0708-35 01 38
per.knutsson@akzonobel.com