star social-channel-googleplus surface account images colour extern-link map location store-on star brush paint-rol paint tester conditions delivery payment minus_16px plus_16px close_16px arrow-down_16px arrow-up_16px arrow-right_16px selected_16px email external-link social-facebook social-googleplus social-twitter list work business clients painters-icons-v2-source_pdf social-channel-facebook social-channel-instagram social-channel-instagram2 social-channel-twitter social-channel-youtube carrousel_prev carrousel_next download save-colour-off shopping-cart shopping-list store-finder search share save-colour-off2 save-colour-on info-off info-on workspace loader close

Försäljning SSO/PRO Sverige

Vi besvarar frågor så snart som möjligt, om du önskar svar omedelbart är du även välkommen att ta kontakt via telefon. Vi ser fram emot att höra från dig.

Försäljningschef Sverige

Magnus Persson
0708-360946
Magnus.Persson@akzonobel.com

Anders Ringqvist
0733-83 56 46
anders.ringqvist@akzonobel.com

Johan Granath
0708-47 54 07
johan.granath@akzonobel.com

Åke Ericsson
0708-47 54 09
ake.ericsson@akzonobel.com

Lars-Erik Ryding
0708-16 31 54
lars-erik.ryding@akzonobel.com

Peter Norberg
0708-16 31 52
peter.norberg@akzonobel.com

Magnus Rubensson
0702-98 71 69
magnus.rubensson@akzonobel.com

Jörgen Ohlsson - KAM
0708-27 26 03
jorgen.ohlsson@akzonobel.com

Petra Wågehed
0708-35 51 10
petra.wagehed@akzonobel.com

Karl-Magnus Nilsson
0702-83 50 16
karl-magnus.nilsson@akzonobel.com

Karlo Pulic
0727-35 01 65
karlo.pulic@akzonobel.com

Per Knutsson - KAM
0708-35 01 38
per.knutsson@akzonobel.com